HAKKIMIZDA

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Özgüveninizi geri kazanmaya hazır olun! Cygnus olarak kozmetik cerrahi, saç restorasyonu ve diş tedavilerinde, alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Cerrahi ve cerrahi olmayan operasyonlarda sunduğu yenilikçi uygulamalarla Cygnus Klinik kendinize olan güveninizi yeniden kazandırmak ve estetik taleplerinize her konuda destek olmak için çalışıyor.

Uzman kadromuz, tüm kişisel estetik taleplerinizi karşılamak için tamamen size özel olarak hazırlanmış bir tedavi planı sunar. İhtiyacınız olan tüm talepleri karşılamak, size en yüksek kalitede hizmeti sunabilmek için tüm uzman ekibimizle 7/24 misafirlerimize destek sunmaya devam ediyoruz.

Ziyaretinizle ilgili tüm detayları sizin için düşünürken, siz sadece vermiş olduğunuz doğru kararın keyfini çıkarın.

CYGNUS Sağlık Ekibi

Her şeyden önce, hastalar onlarla yakından iletişim kurabilen doktorları tercih ediyor.

Doktorlarımız ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, kişiye özel tasarlanmış bir hizmet sağlıyor.

Sağlık ekibimiz, alanlarında sahip oldukları geniş tecrübenin yanında, kendi alanlarında bir çok ödüle sahip, Türkiye’nin önde gelen  doktorlarından, plastik cerrahlarından, saç ekim uzmanlarından ve diş hekimlerinden oluşmaktadır.

TEDAVİLER

Ücretsiz Tıbbi Danışma

Cygnus Klinik olarak operasyon öncesinde doktorlarımız tarafından sağlanan tüm danışmanlık hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyoruz.

Ücretsiz VIP Transfer

Havalimanına indiğiniz andan itibaren operasyon öncesi ve sonrasında kliniğimize yapacağınız tüm ziyaretlerde size ücretsiz VIP ulaşım imkanlarını sağlıyoruz.

Otel Rezarvasyonu

Operasyon öncesi ve sonrasında konforlu bir ortamda dinlenebilmeniz için kliniğimize yakın mesafede yer alan anlaşmalı otellerimizde size keyifli bir konaklama imkanı sunuyoruz.

Bakım ve Takip

Operasyon sonrasındaki iyileşme sürecini de takip ederek size tüm aşamalarda destek olmaya devam ediyoruz.

KLİNİĞİMİZ

Kliniğimiz

Kliniğimiz İstanbul’un kalbinde, sahil yolu, alışveriş merkezleri ve restoranları ile bilinen Ataköy’de yer almaktadır. İstanbul’daki en iyi plastik ve kozmetik cerrahi kliniklerinden biri olan Cygnus Clinic, kişiselleştirilmiş bakımda mükemmellik standardı sunar ve bu da en iyi kalite iyileştirme hizmetlerini sunmamızı sağlar.

Florya ve Yeşilköy ile sınır komşusu olan Ataköy, İstanbul’un en seçkin semtlerinden biridir. Kliniğimiz İstanbul havalimanına sadece 30 dakika, otellerimize 10 dakika ve hastanelerimize 5 dakika uzaklıktadır. Yeni Ataköy yat limanına sadece 5,7 km uzaklıkta, Aqua Florya, A-Plus, Galleria ve Capacity alışveriş merkezleriyle çevrili, tüm ihtiyaçlarınız dakikalar içinde kolayca karşılanıyor. Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Mısır Çarşısı ve Ayasofya Camii gibi İstanbul’un ünlü turistik mekanlarının bulunduğu tarihi yarımadaya 15 km.

Asya ve Avrupa’yı deniz altından birbirine bağlayan Marmaray’a ve Avrasya Tüneli’ne yakınlığı ile Anadolu yakasına hızlı tren ve metro istasyonları ile ulaşım sadece 15 dakika.

HASTANELERİMİZ

Balat Hospital

Memorial Şişli Hospital

Tema Hospital

Özel A Hospital

OTELLERİMİZ

Bricks Hotel

Radisson Blu Ottomare

SERTİFİKALARIMIZ

offer-icon