HAKKIMIZDA

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Özgüveninizi geri kazanmaya hazır olun! Cygnus olarak kozmetik cerrahi, saç restorasyonu ve diş tedavilerinde, alanında uzman anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızla hizmetinizdeyiz.
Bugüne kadar yüzlerce cerrahi operasyona aracılık eden ve sunduğu sağlık turizmi acente hizmetiyle Cygnus, kendinize olan güveninizi yeniden kazandırmak ve estetik taleplerinize her konuda destek olmak için çalışıyor.
Uzman anlaşmalı doktorlarımızla tüm kişisel estetik taleplerinizi karşılamak için tamamen size özel olarak hazırlanmış bir tedavi planı sunarken, ihtiyacınız olan tüm talepleri karşılamak, size en yüksek kalitede hizmeti sunabilmek için tüm uzman ekibimizle 7/24 misafirlerimize destek olmaya devam ediyoruz.
Ziyaretinizle ilgili tüm detayları sizin için düşünürken, siz sadece vermiş olduğunuz doğru kararın keyfini çıkarın.

Cygnus Anlaşmalı Sağlık Ekibi

Her şeyden önce, hastalar onlarla yakından iletişim kurabilen doktorları tercih ediyor.

Anlaşmalı doktorlarımız ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, kişiye özel tasarlanmış bir hizmet sağlıyor.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarımız, alanlarında sahip oldukları geniş tecrübenin yanında, kendi alanlarında bir çok ödüle sahip, Türkiye’nin önde gelen  doktorlarından, plastik cerrahlarından, saç ekim uzmanlarından ve diş hekimlerinden oluşmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Ücretsiz Tıbbi Danışma

Cygnus Klinik olarak operasyon öncesinde anlaşmalı doktorlarımız tarafından sağlanan tüm danışmanlık hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyoruz.

Ücretsiz VIP Transfer

Havalimanına indiğiniz andan itibaren operasyon öncesi ve sonrasında anlaşmalı sağlık kuruluşlarımıza yapacağınız tüm ziyaretlerde size ücretsiz VIP ulaşım imkanlarını sağlıyoruz.

Otel Rezarvasyonu

Operasyon öncesi ve sonrasında konforlu bir ortamda dinlenebilmeniz için anlaşmalı sağlık kuruluşlarımıza yakın mesafede yer alan anlaşmalı otellerimizde size keyifli bir konaklama imkanı sunuyoruz.

Bakım ve Takip

Operasyon sonrasındaki iyileşme sürecini de takip ederek size tüm aşamalarda destek olmaya devam ediyoruz.

GENEL MERKEZİMİZ

Genel Merkezimiz

Genel merkezimiz İstanbul’un kalbinde, sahil yolu, alışveriş merkezleri ve restoranları ile bilinen Kadıköy’de yer almaktadır. İstanbul’daki en iyi sağlık turizmi acentelerinden biri olan Cygnus, kişiselleştirilmiş sağlık hizmetinde en yüksek kaliteyi sunar.

Asya ve Avrupa’yı deniz altından birbirine bağlayan Marmaray hattına ve Avrasya Tüneli’ne yakınlığı ile Asya ve Avrupa’nın buluştuğu noktada yer almaktadır.

ANLAŞMALI SAĞLIK KURULUŞLARIMIZ

IAC Hospital

Erdem Hospital

ANLAŞMALI OTELLERİMİZ

Bricks Hotel

Radisson Blu Ottomare

SERTİFİKALARIMIZ

offer-icon