Vücut

Brezilya Tipi Popo

Günümüzde, yuvarlak hatlara sahip ve selülit içermeyen Latin tarzı kalçalara artan bir ilgi var. Kalçalar yaşlanma ile elastikiyetlerini ve dolgunluklarını kaybederler. Yaşlanmanın yanı sıra, aşırı kilo alımı veya kilo kaybı, aşırı yağlanmış veya düzleşti
2-4 Saat

Operasyon Süresi

Genel veya Lokal

Anestezi

Kalıcı

Hassasiyet

1-2 Hafta

Tam İyileşme

7 Gün

Kalıcılık

1 Gece

Hastanede Yatış

BBL Surgery Result

GENEL BİLGİLER

Günümüzde, yuvarlak hatlara sahip ve selülit içermeyen Latin tarzı kalçalara artan bir ilgi var. Kalçalar yaşlanma ile elastikiyetlerini ve dolgunluklarını kaybederler. Yaşlanmanın yanı sıra, aşırı kilo alımı veya kilo kaybı, aşırı yağlanmış veya düzleşti

Büyük ve şekilsiz bir popo, bacak uzunluğunu kısa gösterir ve vücudun üst ve alt kısımları arasındaki orantısızlığı artırır. Popo kaslardan oluşan bir bölgedir. Bu bölgenin sağlam, yüksek ve selülitsiz olmasını istiyorsanız, düzenli spor yapmalısınız. Sporla düzeltilemeyen kötü bir kalça görünümünüz varsa, kozmetik cerrahi işlemini değerlendirebilirsiniz.

Kaldırma Tekniği

Butt Lift’te kalçaları şekillendirmek için hastanın kendi yağı kullanılır. Bu yüzden sonuçlar tamamen doğaldır ve bu kusursuz kalçaların operasyon sonucu elde edildiği çıplak gözle anlaşılmayacaktır. Hastanın popoya aktarılması için yeterli yağ dokusu bulunmuyorsa, dolgu malzemeleri de kullanılabilir.

Brezilya Tipi Popo Kaldırma (BBL), daha genç görünümlü, kıvrımlı kalçalara ve doğru bir vücut profiline sahip olmak isteyenler için tercih edilir. Bu cerrahi prosedürde, kalçalarınızı güçlendirmenin en doğal yolu olduğundan kendi yağ dokunuz kullanılır.

BBL (Brazilian Butt Lift)’de bölgesel yağ birikimlerinizden toplanan yağ, mümkün olan en saf ve en uygun yağ kökü hücre bileşimine aktarılır. Bu, en uzun ömürlü sonuçların elde edilmesine yardımcı olur. Bu prosedür ayrıca liposuction ile yağ ekstraksiyonunu topladığından, ekstrakte edilen yağın santrifüj cihazları kullanılarak kök hücrelerle zenginleştirilmesini içerir. Bu işlem liposuction ile yapılır. Son adım, yağın kalçalara yeniden enjekte edilmesidir. Prosedür kalçalarınızın üst kısmını doldurmak için tasarlanmıştır – popoyu kaldırıp daha olağanüstü hale getirir. Sonuç olarak, vücut profiliniz daha çekici olacaktır.

Neden BBL yaptırmalısınız?

Kalçalarının görünüşü, pozisyonu, hacmi ve sıkılığından şikayet eden, sık kilo alımı veya kaybı nedeniyle kalça bölgesinde düzensiz yağ dağılımı olan ve doğumdan sonra kalçalarının görünümünden rahatsız olan herkes için mükemmel bir çözüm sunan bir operasyondur. Vücudunuzu istemediğiniz bir forma sahip olarak yaşamak zorunda değilsiniz. Bu sorunun doğal görünümlü, basit ve etkili bir çözümü olduğunu unutmayın! BBL, poponuza yumuşak ve doğal bir görünüm kazandıran, popoya yağ transferi için kullanılan en önde gelen yöntemdir. Aktarılan yağ hastanın kendi dokusu olduğu için reddedilme riski yoktur.

Çeşitlilik

Vücudunuzun diğer bölgelerinde yağ probleminiz varsa, bu yağların daha iyi görünmesi için bir avantajdır. Meme büyütme, göğüs germe ve karın germe, daha ince ve sıkı bir görünüm için popo estetiği ile birlikte uygulanabilen işlemlerdir. Bel bölgesindeki yağın uzaklaştırılması da daha kavisli bir görünüm sağlayacaktır. Gerekli görülürse, bu operasyon popo estetiği ile birlikte yapılabilir.

İyileşme ve Sonuç

Kalça Kaldırma işleminden sonraki iyileşme süresi yaşınıza, sağlığınıza, fiziksel durumunuza ve çevresel koşullara göre değişebilir.

Uygulamada, dikiş yapılmaz. İşlem mikro girişlerle yapılır. Bir bandaj giymeniz gerekmez. Ameliyattan hemen sonra sosyal yaşamınıza dönebilirsiniz, ancak ameliyatın 1 haftası içinde, ağırlık kaldırmamanızı, fiziksel kuvvet gerektiren aktivitelerden kaçınmanızı öneririz. Ne kadar çok dinlenirseniz o kadar çabuk iyileşirsiniz.

Before & After

ONLINE REZERVASYON

İyi görün. İyi hisset.


ONLINE REZERVASYON

İyi görün. İyi hisset.


offer-icon