Vücut

Vajinal Gençleştirme

Vajina ile ilişkili sorunların kadınlarda psikolojik veya sosyal sorunlara neden olduğu ve çiftlerin cinsel yaşamını etkilediği iyi bilindiği için, vajina estetik ameliyatları tüm bu sorunların giderilmesine yardımcı olur. Bu nedenle, ameliyat maksimum tit
30 Dk- 1 Saat

Operasyon Süresi

Sedasyon veya Lokal

Anestezi

Kalıcı/Yarı Kalıcı

Hassasiyet

1 Hafta

Tam İyileşme

7 Gün

Kalıcılık

1 Gece

Hastanede Yatış

GENEL BİLGİLER

Vajina ile ilişkili sorunların kadınlarda psikolojik veya sosyal sorunlara neden olduğu ve çiftlerin cinsel yaşamını etkilediği iyi bilindiği için, vajina estetik ameliyatları tüm bu sorunların giderilmesine yardımcı olur. Bu nedenle, ameliyat maksimum tit

Vajinal Gençleştirme Nedir?

Vajina estetik cerrahisi, kadın cinsel organlarındaki doğumdan veya yaşlanmadan kaynaklanan deformasyonları düzelten bir ameliyattır.

Özellikle doğum yaptıktan sonra vajinal dokunun, pelvik kasların ve pelvik tabanın genişlemesi ve gevşemesi kadınlar için en endişe verici problemler arasındadır. Bu aynı zamanda çiftlerin tatmin edici olmayan cinsel yaşamına yol açar. Üriner inkontinans, koyu renkli vajina ve belirsiz klitoris ve G-spot / kadınların zevk noktası gibi diğer problemler de ortaya çıkabilir.

Operasyon Tekniği

Büyük iç / dış dudaklar için; Doğrusal kontraktürü önlemek için S insizyonu kullanılır, ayrıca iç / dış dudaklar da azalır.

Büyük publar için; Doku ekstraksiyonu veya pubis kaldırma yapılır.

Küçük iç / dış dudaklarda bu deformiteler nadirdir. Bu durumlarda, yağ enjeksiyonu uygulanır. 6 ay sonra ek yağ enjeksiyonu yapılabilir. Yağ enjeksiyonu uygulandığında hastaların çoğu cinsel ilişkilerinin kolay ve zevkli olduğunu belirtmektedir.

Vajinal azalma; Vajinanın arka duvarından bir parça kesilir. Çözünür dikişler kullandığımız için ameliyattan sonra dikişlerin çıkarılmasına gerek yoktur.

İyileşme Süreci

Hasta aynı gün içerisinde taburcu edilir ve düzenli pansuman ve bölgesel hijyene dikkat etmelidir. Her zamanki rutininize geri dönüş ameliyattan hemen sonra uygulanır. Çözülebilir dikişler kullanıldığı için dikişlerin çıkarılmasına gerek yoktur. Antibiyotikler bir hafta kullanılmalıdır. Ciddi bir acı hissetmiyorsun. Ameliyat sonrası ilk ayda cinsel ilişki ve küvette banyo yapılmasını önermiyoruz. Ameliyattan sonraki 2. günde ılık bir duş alınabilir. Çok hızlı bir estetik görünüm kazanacaksınız ve ayrıca cinsel ilişkiler sizin ve eşiniz için çok tatmin edici olacaktır.

Vajinal beyazlatma nedir?

Vajina beyazlatma, vulva bölgesinde kararmaya neden olan pigmentasyon sorunlarını düzelten bir lazer tedavisidir. Cihaz bölgedeki daha koyu renkli dokuları hedefler ve özellikle hassas bölgeler için kullanılan lazer ışını dozajıyla mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Vajinal beyazlatma nasıl yapılır?

Vajina beyazlatma, herhangi bir kesi olmayan ağrısız bir işlemdir ve sosyal hayatı etkilemez. Alanın hassasiyeti nedeniyle lokal anestezi kullanılır. Özel tasarlanmış probu ile alanı tarayan lazer, koyu renkli melanin tabakasını hedefler, cilt dokusunun pigmentasyon problemini çözer ve rengi açar. Vajina beyazlatma prosedürü 15 dakika sürer.

Kaç seans yapılır?

Vajina beyazlatma vakaların% 98’inde tek seansta tamamlanır.

Vajina beyazlatma işleminden sonra hemen sosyal yaşamınıza dönebilirsiniz. Bölgeyi 2-3 gün temiz tutmak ve doktorunuz tarafından reçete edilen kremleri kullanmak önemlidir. 3-4 gün sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

ONLINE REZERVASYON

İyi görün. İyi hisset.


ONLINE REZERVASYON

İyi görün. İyi hisset.


offer-icon